ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ ініціює подання на розгляд Верховної Ради України закону про списання заборгованості громадян України за комунальні послуги. Про це заявив голова Політради ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Віктор Медведчук на Всеукраїнському надзвичайному з’їзді.

У роботі з’їзду ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ взяли участь понад 1200 делегатів – представники політичних сил, громадських організацій і рухів, які виступають за мирне врегулювання конфлікту на Сході України і реінтеграцію Донбасу.

«Заборгованість, яка сьогодні існує за заробітними платами і комунальними послугами, стає дедалі більшою. Заборгованість за комунальні послуги за ці роки, з 2013-го, зросла у 4 рази: була 12 млрд, сьогодні становить 47,7 млрд – майже у 4 рази», – повідомив Віктор Медведчук.

Він зазначив, що у практиці чинного законодавства і в практиці України був випадок, коли кілька років тому Верховна Рада прийняла закон про списання заборгованості за комунальні послуги.

«Але тоді списали заборгованысть енергетичних компаній перед державною НАК «Нафтогаз» обсягом 26 млрд грн, тобто списали доходи і борги олігархам», – уточнив політик.

«Я пропоную сьогодні нашим депутатам ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ і нашому кандидатові Юрію Анатолійовичу Бойку ініціювати подання до парламенту закону про списання заборгованості громадян України, які зубожіли в результаті цієї реформаторської влади. Я думаю, це буде правильний крок і щодо наших людей, і щодо відчайдушної влади», – підкреслив Віктор Медведчук.

Останні записи