ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, яка об’єднала прагматичні, здорові опозиційні політичні сили, які сповідують ідеологію миру, стабільності і економічного благополуччя, знаходить все більшу підтримку в суспільстві.

Цьому є просте пояснення: ми абсолютно відкриті і незалежні. Ми керуємося виключно інтересами Українського народу і ідеологічними принципами, які сповідуємо відкрито і послідовно реалізуємо, а не бізнес-інтересами будь-яких груп або «забаганками» влади.

Ми відстоювали і відстоюємо інтереси українських громадян, незгодних з політикою «хижацького націоналізму», що ведеться владою, русофобської істерії і тарифного геноциду. А таких людей в евроінтеграційній Україні більшість. Згідно з опитуваннями, 78% українців вважають, що країна рухається в неправильному напрямку, 82% – оцінюють соціально-економічну ситуацію негативно.

Вимоги українців прості і зрозумілі: мир, робочі місця, гідне життя, впевненість у завтрашньому дні. Але замість миру і стабільності наша прозахідно налаштована влада відстоює Договір про ЗВТ з ЄС – цей кабальний договір, що знищує країну і вже призвів до масового зубожіння населення, оголошує безальтернативним курс на членство в НАТО і заганяє країну в боргову кабалу. Всі ці рішення приймаються за згодою «перезавантаженної» Верховної Ради, якій довіряють сьогодні… 5,9% українців.

Антинародна псевдопатріотична влада за чотири роки «реформ» на корені знищила малий і середній бізнес, драконівськими тарифами довела до зубожіння народ, в угоду лихварям зруйнувала систему охорони здоров’я, освіти, пенсійного забезпечення.

Борючись з інакомислячими і неугодними – з тими, хто критикує антинародні реформи, – ця «демократична» влада запустила маховик репресій. На всіх, хто не згоден з її політикою, автоматично навішується ярлик «ворога народу».

В результаті ворогами влади стали мільйони українців: ті, хто розмовляють російською мовою; ті, хто є прихожанами Української православної церкви – єдиної канонічної православної церкви в Україні; ті, хто відкрито критикують владу – збіговисько політичних лузерів і пройдисвітів, які за прихильність «вашингтонського обкому» зрадили інтереси України і Українського народу. Тому ми в першу чергу будемо твердо і послідовно відстоювати інтереси населення Південного Сходу України.

Ми готові дати владі, націонал-радикалам і «партії війни» рішучу відсіч. Мета ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ – захистити конституційні права і свободи українців. І ми будемо робити це – в рамках правового поля, згідно з законами і Конституцією України.

Мільйони українців вбачають в ОПОЗИЦІЙНІЙ ПЛАТФОРМІ – ЗА ЖИТТЯ єдину ефективну, дієву політичну силу, а тому підтримують нас. І високі рейтинги ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ – свідчення народної підтримки. І колосальної довіри народу, яку ми зобов’язуємося виправдати, виконавши свої обіцянки і реалізувавши намічене.

Ми знаємо, як повернути мир, ми знаємо, як «зшити» країну, як повернути Донбас в Україну та Україну в Донбас, як відновити економіку і вивести країну з-під ярма зовнішнього управління Вашингтону. І ми зробимо це, спираючись на підтримку наших співгромадян – тих, хто готовий відновлювати і будувати мирну, незалежну, процвітаючу Україну.

 

Віктор Медведчук,

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ

Останні записи