ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вітає журналістів з професійним святом!

Без вашої роботи вже абсолютно неможливо уявити собі сучасне життя. Ранок ми починаємо з перегляду останніх новин в інтернеті, вечір збирає нас біля екранів телевізорів. Ми з вами сперечаємося, ми з вами погоджуємося. Але головне, що ваша робота не залишає людей байдужими і змушує суспільство змінюватися та рухатися вперед.

Останні роки в Україні, на жаль, свобода слова все більше підмінялася пропагандою і фейками. Представники незалежних ЗМІ піддавалися погрозам і тиску з боку влади, а заборони і цензура стали візитною карткою режиму. Багато відомих журналістів були змушені виїхати з країни. При цьому вбивці Олеся Бузини і Павла Шеремета досі не покарані.

Такий стан справ є неприпустимим для сучасної європейської держави. Без вільних і незалежних ЗМІ ні про який демократичний розвиток України не може бути й мови.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ доб’ється скасування всіх заборон і обмежень, якими влада, що йде, намагалася поставити «в рамки» українських громадян. Цензурі буде покладено край, а всі винні в злочинах проти журналістів понесуть заслужене покарання. Україна буде по-справжньому демократичною державою, де поважають права і свободи громадян, а представники ЗМІ відчувають себе захищеними та вільними.

Хочемо побажати ніколи не зраджувати професії, завжди бути в епіцентрі хороших подій! Нехай робота приносить задоволення, рейтинги завжди будуть на висоті, а любов глядачів і читачів незмінно залишається з вами! Нових цікавих форматів, успіхів і творчих перемог!

З Днем журналіста!

Останні записи