Дякую за щоденну чесну працю і від щирого серця бажаю Вам і Вашим родинам благополуччя і достатку!

Всі ці п’ять років нинішня влада робила жебраками і принижувала людей праці. Всі їхні «реформи» звелися до безправ’я та обману громадян. Підвищуючи зарплати на копійки, вони нічого не робили, щоб працювала промисловість, економіка – все одразу з’їдала двозначна інфляція, зростання тарифів і цін. Мільйони сімей українських трудящих змушені не жити, а виживати, мільйони спіткала доля безправних трудових мігрантів.

Влада позбавила соціальної допомоги і привілеїв тих, хто чесною працею і незаплямованою службою забезпечував розвиток і захист нашої країни, – чорнобильців, шахтарів, ветеранів війни та праці.

Моя головна політична мета – припинити приниження українських трудящих, захистити їхні інтереси і права. Я буду боротися за те, щоб побудувати в Україні сучасну соціальну державу з доступною та якісною медициною, освітою, системою допомоги і підтримки. Доб’юся скасування грабіжницьких тарифів і забезпечення державного контролю над цінами, повернення всіх належних соціальних пільг і привілеїв, ліквідації трудової бідності. Кожен український громадянин зможе гідно жити і працювати у своїй країні, отримати від держави допомогу і підтримку на пенсії.

Вірю, що з Вашою підтримкою всі ці завдання будуть вирішені. Разом ми повернемо мир в Україну, забезпечимо гідне життя українським трудящим і благополуччя нашій країні!

Юрій Бойко,

засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Останні записи