Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

У Харкові групи радикалів спробували знищити політичну рекламу ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ. Ці напади традиційно здійснювалися боягузливо, в темний час доби, із закритими обличчями.

Ми знаємо, що за спинами радикалів стоять представники влади. Сьогодні саме влада найбільше боїться об’єднання суспільно-політичних сил і українських громадян навколо ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ. Тому що наша перемога гарантує зміну нинішнього режиму, зміну державної політики і перегляд всіх антидемократичних і протиправних рішень, прийнятих за п’ять років. Саме тому нинішній режим постійно намагається руками своїх маріонеток розколоти опозиційний рух, а всю брудну роботу доручає виконати радикалам, які йому вірно служать, в якості знаряддя для розправи над незгодними.

Нас не залякають подібні «акції», не зупинять інтриги влади та її політичних маріонеток. Ми боремося за те, щоб встановити мир в країні, відновити економіку і забезпечити нормальне життя українським сім’ям.

У разі перемоги нашого кандидата на виборах всі злочини радикалів будуть розкриті. Ми припинимо розгул бандитизму, якими б політичними гаслами він не прикривався. Ми захистимо громадянські права та забезпечимо порядок і безпеку на вулицях наших міст.

Громадяни України, тільки разом ми зможемо повернути нашу країну на шлях демократичного розвитку.

За це потрібно боротися!

Останні записи