Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

 

Влада боїться єдиного реального кандидата від опозиції Юрія Бойка і поширює «темники» для журналістів

Під час робочої поїздки Юрія Бойка по Запорізькій області були помічені так звані «темники» з провокаційними питаннями для нього, розданими деяким місцевим журналістам.

Згідно з отриманими і роздрукованими «інструкціями», ці журналісти повинні робити спроби дискредитувати Юрія Бойка як політика і як кандидата на посаду президента.

Корупційний режим вчергове довів, що єдиною силою, яку він боїться, є опозиційний кандидат Юрій Бойко та ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, на відміну від підгодованої і залежної від влади бізнес-опозиції.

Агонія режиму, що доживає свої останні дні, проявилася в абсолютно бездумних і безглуздих спробах дискредитації кандидата у президенти Юрія Бойка як єдиного політика, який пропонує конкретні кроки з відновлення миру в Україні та відродження економіки. Провокатори не впоралися із завданням, і ці спроби провалилися!

Після гучних корупційних скандалів, резонансної інформації про скупку голосів, влада не заспокоюється і готова на будь-які провокації і фальсифікації. Їй це не допоможе!

Ми переможемо! За нами правда!

Останні записи