Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Рішення фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ виключити народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Нестора Шуфрича зі складу делегації Верховної Ради України в Парламентській асамблеї ОБСЄ напередодні її засідання виглядає як мінімум непорядно, а максимум – підло і боягузливо. Певно, опоблоківці, перейшовши на службу режиму, забули про такі важливі поняття, як честь і порядність. Режим сказав – опоблок зробив! Але це навіть не зрада своїх колишніх соратників – це зрада виборців.

Нинішня влада, яка дуже любить грати в показну демократію, при цьому крок за кроком обмежує права і свободи українських громадян, дуже не хоче, щоб міжнародні партнери отримували об’єктивну інформацію про те, що відбувається в Україні.

Але якими б методами ця влада не намагалася змусити замовкнути ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ – ЗА ЖИТТЯ, ми будемо з усіх трибун викривати корупцію і злочини нинішнього режиму. Нас не зупинять ані залякування, ані брудні ігри колишніх колег по опозиції. Дуже скоро ця влада піде в минуле, і Україна повернеться на шлях розбудови демократичної і справедливої держави. А ті, хто на догоду тимчасовій кон’юнктурі кинув свого виборця, відправляться в політичне небуття.

Останні записи