Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

За два тижні до виборів режим використовує будь-які протизаконні методи і засоби, щоб втримати владу. Рейтинг Юрія Бойка зростає, зростає і довіра людей до ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ. Замість чесної боротьби за голоси виборців режим йде на будь-які протизаконні дії: від псування рекламних бордів Юрія Бойка до заборони показу його рекламних роликів; від обшуків у керівника виборчого штабу Юрія Бойка в Київському районі Одеси Віктора Баранського до маніпуляцій зі складом окружних комісій у 179-му і 180-му округах у Харківській області.

На цьому влада не зупинилася. В ніч з 16 на 17 березня в смт Врадіївка Миколаївської області розгромили будинок Юрія Марчука – керівника місцевого штабу Юрія Бойка. Зникли цінні речі, меблі та техніка ремонту не підлягають, знищені навіть особисті фотографії. Очевидно, що такий зухвалий злочин – це спроба залякати актив нашої політсили на місцях і таким чином змусити їх припинити діяльність.

Ми рішуче заявляємо – подібні дії не зупинять нас. Навпаки – ми з подвоєною силою продовжимо боротьбу проти свавілля нинішнього режиму, проти його антинародної політики. Після зміни влади всі причетні до незаконних переслідувань громадян будуть притягнуті до відповідальності. Це ж стосується і тих, хто виконував злочинні накази. Ми доб’ємося торжества закону і справедливості та зробимо все для того, щоб Україна стала по-справжньому правовою і демократичною державою.

Всі порушення в ході виборчого процесу будуть зафіксовані в рамках проекту «За чесні вибори» і передані міжнародним спостерігачам. На які б маніпуляції не пішла влада, ми будемо боротися проти фальсифікацій, будемо відстоювати кожен голос, відданий за мирну і процвітаючу Україну.

Разом переможемо!

Останні записи