Сьогоднішня заява Віце-прем’єра В.Кириленка, яка базується на думці громадської організації «Відсіч» про доцільність недопуску трьох з шести фіналістів національного відбору «Євробачення» на міжнародний конкурс, є нічим іншим, як перш за все порушенням конституційних прав учасників.

Крім того, це цілковита дискримінація їх як артистів і, нарешті, це наплювацьке, зневажливе ставлення до самої ідеї «Євробачення» і його статуту.

Назвати колабораціоністами людей за відсутності будь-яких нормативних баз для цього – це злочин кримінального і морального характеру. Можу припустити, що навіть якщо MARUV, ANNA MARIA і YUKO будуть допущені до фіналу, то їхня перемога – а двоє з них є явними фаворитами – стає дуже примарною.

Зізнаюся, я хотів голосувати за гурт KAZKA. Але після того, як знехтували правами цих учасників і після зухвалої заяви Кириленка, що базується на заяві громадської організації «Відсіч», яка замінила суд у нашій країні, а насправді перетворилася на суд Лінча, я підтримаю будь-кого з переслідуваних претендентів. Ці виконавці – громадяни України, і такі дії влади точно не сприяють об’єднанню, а й надалі розколюють зовсім не об’єднане наше суспільство.

Хочу сказати сьогоднішній владі: з такою мордою у Європу їм не потрапити. І, дивлячись на їх пики, я розумію слова Юнкера, що вони тільки через 20-25 років почнуть думати про європейську Україну.

Вірною дорогою йдете, панове! Єдине, що тішить, – ваша дорога закінчиться якщо не 31 березня, то точно 21 квітня.

Останні записи