Юлія Мендель, прес-секретар президента України, говорячи про голову Політради ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ ‒ ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука і засновника цієї партії Юрія Бойка, заявила, що вони «їздили вже двічі в країну-агресор, зустрічалися там з представниками країни-агресора, а також найбільшою державною компанією, і немає ніяких абсолютно правових рішень з цього приводу».

Заклики притягнути до кримінальної відповідальності лідерів опозиційної партії, яка користується великою підтримкою громадян, напередодні виборів свідчать про те, що нова влада нічим не відрізняється від злочинного режиму Порошенка і використовує ті самі брудні методи тиску на правоохоронні органи з метою забезпечити виконання свого політичного замовлення.

Очевидно, що новою владою президента Зеленського відновлено політичні репресії після успішних переговорів, які провели Віктор Медведчук і Юрій Бойко щодо зниження ціни на газ для українців на 25%.

Влада як за часів Порошенка, так і за часів Зеленського надає перевагу не практиці прямих переговорів, а тиску і погрозам. Вона висуває юридично нікчемні обвинувачення та штампує кримінальні справи.

Представники нашої партії, що діють у повній відповідності з Конституцією України та законами, і надалі вестимуть прямі переговори з керівництвом Російської Федерації про відновлення економічних відносин і підвищенні рівня добробуту українських громадян, а також з керівництвом ОРДО і ОРЛО заради встановлення миру і звільнення утримуваних осіб.

Партія ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ

Останні записи