Про це заявив активіст ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ у Гадяцькому районі Полтавської області Володимир Опришко, коментуючи участь громадян у благодійній акції «Подарунок на Великдень».

Напередодні світлого свята Великодня, часу, коли серце кожного з нас наповнене добротою, радістю та милосердям, Національна платформа «Жінки за Мир» на чолі з Наталією Королевською організувала Всеукраїнську акцію збору допомоги мирним громадянам, які проживають поблизу лінії розмежування.

До ініціативи приєдналися сотні людей з усієї України, відгукнулися підприємства, які усвідомлюють свою об’єднавчу соціальну функцію у державі.

Не міг залишитися осторонь активіст ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ у Гадяцькому районі Полтавської області Володимир Опришко.

«Разом зі своєю командою надіслав продукцію власного виробництва хлібобулочних виробів  «Сергіївська пекарня»  дітям у «червону» зону Донбасу. Хто як не ми самі, будемо допомагати один одному? Давайте об’єднуватися, діяти та робити все від нас залежне для відновлення миру в нашій країні! Разом ми зможемо підтримати один одного і зберегти єдність України!» — сказав Володимир Опришко.

Останні записи