Верховна Рада 276 голосами підтримала указ президента «Про введення воєнного стану в Україні». Одностайне голосування депутатів з так званої демократичної «солянки» заклятих друзів і непримиренних союзників свідчить про те, що псевдопатріотичні сили об’єдналися в своєму наступі на конституційні права жителів Південного Сходу України.

Населення Донецької, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Запорізької, Чернігівської, Харківської та Херсонської областей найбільш активно і послідовно виступає проти антинародної, руйнівної політики влади, яка цим рішенням розв’язала собі руки для наступу на свободу слова і незалежні засоби масової інформації, для репресій проти неугодних політичних і громадських сил, для боротьби з інакодумцями.

Воєнний стан, введений в цих найбільш розвинених індустріальних регіонах України, – це «контрольний постріл» в економіку нашої країни, знищення залишків її привабливості і передбачуваності в очах інвесторів. Прийняте рішення неминуче веде до падіння ВВП України, зниження рівня зарплат в цих областях, провокує інфраструктурну і соціальну кризу.

Мирне врегулювання конфлікту на Сході України, «зшивання» країни, реінтеграція Донбасу, відновлення економічного співробітництва з Росією та країнами СНД, припинення тарифного геноциду і політики «хижацького націоналізму», протидія політиці влади, спрямованої на розкол за мовною і релігійною ознаками, – це ідеологія представників «Опозиційною платформи – За життя», яка знаходить відгук у душах і серцях наших громадян. Ми знаємо, як це зробити, і ми це зробимо.

Своїм рішенням влада і псевдоопозиційні сили, які підтримали її, працюють на розкол країни. І сьогодні жителі Південного Сходу України, російськомовне населення і всі ті, хто усвідомлюють необхідність кардинальної зміни політики нинішньої влади, чітко розуміють необхідність і своєчасність тієї мети, якої домагається «Опозиційна платформа – За життя», – висунення єдиного кандидата Юрія Бойка на президентських виборах для захисту конституційних прав громадян, їх життя, власності і свободи.

Віктор Медведчук,

«Опозиційна платформа – За життя»

Останні записи