29 січня в Києві відбувся Всеукраїнський надзвичайний з’їзд ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ. Близько півтори тисячі делегатів і гостей прибули на з’їзд з усіх регіонів України, щоб висловити свою підтримку Юрію Бойку, як єдиному кандидату від опозиційних сил. У роботі з’їзду взяли участь представники жіночих громадських організацій, організації ветеранів, представники різних політичних сил, народні депутати України.

У своїх виступах делегати відзначали, що Юрій Бойко є єдиним реальним кандидатом на пост президента від опозиції, який має всі шанси на перемогу. Адже його програмні цілі – відновити мир в Україні, подолати бідність, відродити сильну економіку країни, – підтримують мільйони українців.

Учасники з’їзду ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ прийняли резолюцію, в якій закликали до об’єднання всі здорові, прагматичні опозиційні політичні партії та громадські організації, які виступають за мирне врегулювання конфлікту в Донбасі та відновлення територіальної цілісності України, і висловили одностайну підтримку Юрію Бойку, як єдиному кандидату від опозиції.

Засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Вадим Рабінович, глава Політради партії ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Віктор Медведчук, народні депутати України Сергій Льовочкін, Наталія Королевська, Сергій Ларін, Нестор Шуфрич, Микола Скорик, представники місцевого самоврядування, регіональні лідери в своїх виступах відзначали високий професіоналізм Юрія Бойко, розуміння потреб простого українця, перевірені часом якості управлінця та державника.

Кожен з виступаючих підкреслював важливість миру для України. Люди втомилися від війни і злиднів, вони хочуть бачити свою країну економічно успішною, щоб була робота і впевненість у завтрашньому дні, щоб дотримувалися конституційні права всіх громадян незалежно від того, якою мовою вони говорять, до якої церкви ходять, які політичні погляди сповідують.

Ініціативу Юрія Бойка встановити мир в країні шляхом прямих переговорів з усіма сторонами конфлікту, а також відновити добросусідські відносини з сусідами – як на Заході, так і на Сході, – підтримали одноголосно.

Учасники з’їзду виступили за активний нейтралітет України у військово-політичній сфері і неучасть в будь-яких військово-політичних союзах, проведення політики партнерства з усіма країнами-сусідами.

«Ми об’єднаємо народ на основі стратегії національного успіху і забезпечимо гідне майбутнє мільйонам українців і гідне місце України на міжнародній арені», – підкреслювалося в резолюції з’їзду.

Юрій Бойко у своєму виступі зазначив, що після встановлення миру в Україні, він вважає пріоритетними кроки щодо поліпшення добробуту людей і боротьбу з бідністю.

«Ми знизимо тарифи і встановимо справедливі ціни, які дозволять людям жити гідно. Ми скасуємо антилюдську «медреформу». Держава забезпечить громадянам доступну і якісну медицину.

Правоохоронна система буде захищати людей, а не владу від власних громадян. Ми переглянемо пенсійну реформу, гарантуємо соціальний захист всім, хто його потребує – малозабезпеченим, пенсіонерам, ветеранам, військовослужбовцям, чорнобильцям, молодим сім’ям. Завдяки сильній економіці українці отримуватимуть гідну оплату за свою працю, будуть жити по-людськи», – сказав він.

Юрій Бойко закликав учасників з’їзду вірити в перемогу і свої сили, тому що реалізувати ці плани можна тільки надійною командою однодумців.

«Я говорю «ми», тому що все це можна реалізувати тільки великою командою. І вона у нас є. Це – ви, наші друзі та однодумці! Від нас з вами залежить майбутнє нашої країни. Нам вірять мільйони українців. За нами майбутнє, і ми з вами переможемо!» – заявив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

 

Останні записи