На відміну від ура-патріотичних політиків, які представляють «партію війни» в українській владі, українці виявляють мудрість і зберігають дружні, добросусідські відносини з росіянами. Заборона російських соцмереж, фільмів і книг, складання чорних списків діячів культури, прийняття Верховною Радою дискримінаційного закону «Про освіту», спроби ввести у регіонах України мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту і в передвиборному націонал-ажіотажі проштовхнути у парламенті антиконституційний проект закону «Про забезпеченні функціонування української мови як державної», непродовження «Великого договору» ‒ все це зіграло з «демократичною» владою злий жарт. Русофобська істерія, політика ненависті та нетерпимості, яка нав’язується єврореформаторами, дали прямо протилежний результат.

Останні дослідження Київського міжнародного інституту соціології (Україна) та «Левада-центру» (Росія) показали, що кількість українців, які добре ставляться до Росії та росіян, неухильно зростає. Так, з вересня 2018 року до лютого 2019 року число українців, які «в основному добре» і «дуже добре» ставляться до Росії, збільшилася з 48% до 57%. Про негативне ставлення заявила тільки чверть населення (27%), хоча ще півроку тому таких респондентів була майже третина (32%).

На питання про ставлення до росіян 77% українців відповіли «дуже добре» або «добре». І це найкраще свідчення того, що всі спроби влади посварити наші народи зазнали фіаско. Історичні та родинні зв’язки, спільна культурна спадщина, духовні цінності українців і росіян виявилися сильнішими і важливішими, ніж політичні спекуляції та мова ненависті. Народ вчергове довів, що він мудріший за політиків.

Це ще раз підтверджує правильність позиції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ ‒ ЗА ЖИТТЯ. Ми захищаємо і будемо захищати конституційні права жителів Південного Сходу України, мільйонів російськомовних громадян у різних регіонах країни, всіх, хто сьогодні став заручником національно стурбованих політиків у владі та радикально налаштованих ура-патріотичних політичних сил.

Віктор Медведчук,

голова Політради партії

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ

Останні записи