Центральна виборча комісія України своєю постановою від 31 грудня 2018 року ліквідувала закордонні виборчі дільниці, створені на постійній основі у Російській Федерації.

Таке рішення ЦВК, прийняте на самому старті виборчої кампанії, відкриває шлях для різноманітних фальсифікацій і свідчить про те, що влада продовжує тоталітарний курс на обмеження конституційних прав громадян. Йдеться про жителів Південного Сходу країни, російськомовне населення, прихильників нормалізації відносин з Росією і всіх тих, хто не підтримує антинародну політику «хижацького націоналізму» і тарифного геноциду, яку проводить влада.

Членів скандально оновленої ЦВК ― у «розширеному під вибори складі» ― анітрохи не збентежило те, що ухвалена ними постанова суперечить як Конституції України, так і міжнародним правовим нормами, викладеним у Загальній декларації прав людини та Міжнародному пакті про громадянські і політичні права. А тому вже зараз можна стверджувати: виборча кампанія 2019 року увійде в історію України як найбрудніша та протизаконна, що порушує конституційні права і свободи громадян.

Рішення позбавити права голосу мільйони українців (а в РФ, за різними підрахунками, перебуває близько 3-4 млн громадян України) спрямовано в першу чергу проти єдиної реальної опозиції, проти українців, які не готові миритися з політикою американських маріонеток, що вершать долю України за вказівкою «вашингтонського обкому». Такі дії влади мають системний характер: спочатку вводиться військовий стан у тих областях України, де переважає російськомовне населення, де живуть люди, орієнтовані на відновлення співпраці з РФ, потім ухвалюється постанова про заборону українцям, які перебувають в РФ, голосувати на виборчих дільницях.

При цьому «демократична» Європа мовчить, тим самим підтверджуючи, що стосовно України вона використовує подвійні стандарти, дозволяючи української влади протизаконними методами боротися з єдиною реальною опозиційною силою в Україні ― «Опозиційною платформою ― За життя», яка відстоює і буде відстоювати конституційні права українців.

Віктор Медведчук,

«Опозиційна платформа ― За життя»

Останні записи