Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Сьогодні понад 100 000 людей, що проживають в містах і селищах Донбасу на підконтрольній Україні території, опинилися відрізаними від централізованого постачання води. З мотивацією – через накопичені борги підприємств, що здійснюють розподілення, перед енергетичними компаніями. Право на доступ до води є природним міжнародно визнаним правом людини.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає негайного втручання уряду України в ситуацію, що виникла. Постачання води має бути відновлено невідкладно.

Нинішня ситуація – прямий наслідок байдужості та непрофесіоналізму влади, її нездатності забезпечити мінімальні стандарти життя людей. Це результат непомірних тарифів, за якими не можуть платити люди, безвідповідального урізання субсидій, бездарної інфраструктурної політики.

Тільки за період останнього опалювального сезону 2018-2019 років борг населення за житлово-комунальні послуги зріс більш ніж на 80% і на початок квітня становив 69,2 млрд грн. Тарифи, що зросли в рази, і різкі обмеження щодо субсидій призвели до того, що мільйони сімей не в змозі оплатити комунальні рахунки. Астрономічні борги загрожують зривом підготовки до опалювального сезону, неможливістю надалі надавати житлово-комунальні послуги населенню, масовими банкрутствами підприємств ЖКГ та енергетики.

Країна просто не витримає нових експериментів чергових ліберал-реформаторів. Застійне безробіття, економічна криза і злидні не будуть подолані в Україні, доки до влади не прийдуть відповідальні та досвідчені політики.

У разі перемоги на виборах ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ гарантує зниження комунальних тарифів, списання боргів соціально вразливим категоріям населення, своєчасне і повне нарахування субсидій всім українським родинам, які потребують підтримки. Ми будемо боротися і відстоювати права та інтереси українських громадян.

Останні записи