Останніми місяцями влада, що збанкрутіла та погрузла у корупційних скандалах, здійснює безпрецедентний тиск на партію ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ ‒ єдину реально опозиційну силу в Україні.

Проти представників нашої партії порушують кримінальні справи, влаштовують чорні піар-кампанії. Влада і радикали, що знаходяться у неї на службі, не гребують ніякими методами ‒ від морального терору до прямих нападів і спроб фізичної ліквідації.

Черговою ланкою у ланцюзі замовних справ з дискредитації представників нашої партії стало політичне переслідування члена партії Максима Невінчаного, у квартирі якого, як і у квартирі його помічника, 5 квітня 2019 року було проведено незаконний обшук.

За фактом проведення незаконного обшуку, що супроводжувався масою порушень, у Державне бюро розслідувань вже подано повідомлення про вчинення кримінального правопорушення з боку співробітників Служби безпеки України, передбаченого статтями 162 і 365 КК України.

Такі незаконні дії влади говорять про її агонію. Політичні репресії та зведення рахунків з неугодними, незгодними, інакомислячими ‒ свідоцтво того, що влада оголосила війну опозиції. Можновладці бояться наших ідей ‒ щодо реінтеграції Донбасу, відновлення миру, відновлення співпраці з РФ та країнами СНД. Влада панічно боїться мільйонів українців, які підтримують нашу партію, бо тільки ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ здатна повернути мир в Україну, об’єднати країну, народ, домогтися економічного успіху.

А тому наша порада владі: замість того щоб порушувати кримінальні справи проти опозиціонерів за картинки у Facebook (це все на що ви здатні) ‒ притягніть до кримінальної відповідальності тих, хто навесні 2014-го здав Крим! Це ваш прямий обов’язок, як і притягнути до кримінальної відповідальності співробітників Служби безпеки України, викритих на кримінальному правопорушенні. Або це буде зроблено не вами і вже після 21 квітня.

Партія ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ

Останні записи