Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Спроба звинуватити в перевищенні повноважень поліцейських, які присікли штурм Подільського райвідділу поліції радикалами – чергове свідчення агонії нинішнього режиму. Коли покривають відвертих злочинців і при цьому абсолютно безпідставно вішають звинувачення на захисників правопорядку, то ні про яку демократичну правову державу не може бути й мови.

У своєму заграванні з радикалами влада остаточно втратила почуття реальності. Вона забезпечує їх ресурсами і надає їм усіляку підтримку, використовуючи для цькування і залякування незгодних. Але при цьому не може їх повністю контролювати. Учасники угруповань відчувають слабкість влади і раз за разом все нахабніше переступають закон, будучи впевненими у своїй безкарності. Події під столичним відділенням поліції в повній мірі проявили неадекватність режиму, який хоче покарати правоохоронців, які виконували свій обов’язок і в прямому сенсі поставили радикалів на місце.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає припинити переслідування захисників порядку, які чесно виконували свою роботу. Влада повинна боротися не з тими, хто забезпечує порядок в державі, а з тими, хто своїми витівками намагається цей порядок знищити і встановити свої, далекі від демократичних, правила. Ми також закликаємо правоохоронців не виконувати злочинні накази нинішньої влади, а в своїй діяльності керуватися виключно Законом.

Нинішній режим доживає свої останні дні. Після зміни влади в Україні будуть відновлені законність і порядок, а всі ті, хто влаштовував переслідування опонентів режиму, понесуть відповідальність.

У нашій країні більше не буде права сили, але буде сила права. Україна буде по-справжньому демократичною державою, де кожен громадянин буде відчувати себе захищеним.

Останні записи