Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юлія Льовочкіна провела зустріч від імені кандидата в президенти Юрія Бойка з представниками передвиборчої місії ПАРЄ, яка знаходиться в Україні з візитом 6-7 березня і збирає інформацію про хід виборчого процесу в Україні.

«Мета міжнародних спостерігачів – допомогти нашій країні провести чесні, прозорі і демократичні вибори. Саме такі вибори допоможуть повернути довіру суспільства до політичних процесів та інститутів в Україні», – повідомила Юлія Льовочкіна.

За її словами, в рамках президентської виборчої кампанії, на жаль, мають місце процеси, які не сприяють відновленню довіри громадян. «Це – величезна кількість «технічних кандидатів» президентських перегонів, «підкуп голосів» виборців, порушення виборчого законодавства, відсутність рівних умов доступу кандидатів до ЗМІ, маніпулювання громадською думкою за допомогою створення партій-клонів, які формують хибні уявлення у виборців, знищення реклами в регіонах, де кандидат має найбільшу підтримку, відсутність представників опозиції у ЦВК. Все це може призвести до зловживань і фальсифікацій, а значить, викривлених результатів волевиявлення українських громадян», – підкреслила народний депутат.

«Саме на ці питання і ризики я від імені Юрія Бойка звернула увагу передвиборчої місії ПАРЄ в ході сьогоднішньої зустрічі. Місія збирає інформацію, аналізує, виявляє недоліки та виробляє інструменти з протидії негативним явищам. У свою чергу, українське суспільство і політикум повинні зробити свою частину роботи і пройти випробування чесними, прозорими і демократичними виборами. Це дозволить повернути довіру суспільства до політичних процесів та інститутів в Україні», – резюмувала Юлія Льовочкіна.

Останні записи