9 травня ветерани, народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ на чолі з Юрієм Бойком поклали квіти до Пам’ятника Вічної Слави на могилі Невідомого солдата в Києві.

Юрій Бойко привітав українців з Днем Перемоги: «Я хочу всіх привітати зі святом Великої Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Це свято завжди буде жити в серцях нашого народу. Ми нікому не дамо применшити подвиг українців, білорусів, росіян, всіх народів Радянського Союзу, які разом перемогли нацизм. Це була Велика Перемога», – сказав Юрій Бойко.

Разом з ветеранами в багатотисячній колоні – учасників акції «Ніхто не забутий, ніщо не забуте» – Юрій Бойко пройшов з фотографією свого діда, майора Єлізара Олександровича Рубана. Він воював у складі 4-го Українського фронту, закінчив війну в Празі, був важко поранений. Серед його нагород – Орден Червоного Прапора і сім медалей.

«Для мене, як і для мільйонів українців, 9 Травня – це головне свято, – сказав засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ. Бажаю нашим ветеранам щастя, добра і довголіття. А всім українцям – миру. Нехай війни залишаться в минулому. Зі святом, з 9 Травня!».

Останні записи