31 березня країна зміниться, а в який бік – залежить тільки від явки виборців. Про це засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко сказав журналістам в п’ятницю, 22 березня.

«Трохи більше тижня залишилося Україні до найважливішого вибору. Пропустити цей вибір – означає втратити шанс на мирне життя, на багату і благополучну країну, на реальні реформи, а не піар-акції. Хтось хоче нескінченну війну для своїх дітей? Або хтось хоче вічно виживати на принизливі пенсії або зарплати? Ніхто не хоче. Тоді давайте зробимо найважливіше – прийдемо на виборчі дільниці, щоб ніхто не зміг вкрасти ваш вибір», – заявив політик.

Юрій Бойко зазначив, що кожна людина, яка хоче бачити Україну мирною і успішною, має розуміти наскільки важливо сьогодні не бути пасивним, не опускати руки, думаючи, що все одно я один нічого не зміню, від мене одного нічого не залежить, – це не так.

«Кожен голос важливий. Нас мільйони! Потрібно прийти і проголосувати. Адже або ти обереш мир, або за тебе ця влада, що загрузла в корупції, вибере війну. І продовжить на ній наживатися. Сльози матерів, загибель українців – для них ніщо. Вони живуть війною, вони багатіють на війні. І щоб це зупинити, треба голосувати. Ганебний корупційний режим повинен піти в минуле. П’ятирічка злиднів, війни і розрухи не повинна повторитися», – підкреслив Юрій Бойко.

Останні записи