Про це народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив в ефірі телеканалу «Інтер» у четвер, 10 січня.

Він зазначив, що меморандум з МВФ, підписаний у 2016 році, включав зобов’язання довести вартість газу власного видобутку до вартості імпортованого газу. «Це було абсолютно нелогічно, до того ж там є корупційна складова. Це обов’язково буде змінено, тому що не можна взяти газ, який за Конституцією належить всім громадянам України, і прирівняти його вартість до вартості російського чи норвезького газу. До чого тут це?» – сказав опозиційний політик.

Юрій Бойко наголосив, що це влада «кредитних наркоманів» і їх не хвилює, що кожен українець вже винен Міжнародному валютному фонду майже 2 000 доларів.

«МВФ – це великий бюрократичний механізм. Його, перш за все, цікавить, яким чином будуть віддаватися борги. І якщо вони будуть бачити, що борги не віддаються, тому що у країни немає грошей, то вимагатимуть скорочення соціальних виплат, підвищення тарифів. І уряд буде змушений йти на це, тому що повністю залежний від кредиторів. Коли країна стає повністю залежною від зовнішнього фінансування – це абсолютно неприйнятна ситуація», – зазначив народний депутат.

«Переговори з МВФ будуть проведені в іншому форматі. Ті жорсткі вимоги, які фонд заклав в меморандум, не дають можливості розвивати державу і соціально підтримувати громадян. Тому цей антинародний меморандум обов’язково буде змінено», – підкреслив Юрій Бойко.

Нагадаємо, що Юрій Бойко разом з колегами з ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрували законопроект №9403, який передбачає зниження вартості газу до 4 820 грн за тисячу кубометрів.

Те, що люди підтримують програму засновника ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, підтверджують і нові соцопитування, згідно яких трійка лідерів залишається незмінною. Так, головним претендентом на перемогу на президентських виборах є Юлія Тимошенко – за неї готові віддати голоси 19,3% опитаних. За нею йде шоумен Володимир Зеленський з 12,9% голосів і Юрій Бойко – 11,6 % підтримки. Соціологічне опитування було проведено Інститутом аналізу та прогнозування з 26 грудня 2018 р. по 4 січня 2019 р. Опитано 2016 респондентів, похибка вибірки складає 2,2%.

Останні записи