Про це заявив народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко в ефірі телеканалу «112 Україна» в понеділок, 3 грудня.

«Ми вважаємо, що воєнний стан в державі президент Порошенко хотів ввести для того, щоб зірвати президентські вибори і ще на деякий час затриматися на посаді. При чому, коли відбувалися масові трагедії в Донбасі в минулі роки, воєнний стан не вводили, а от перед виборами президента вирішили чомусь його ввести. І владі абсолютно все одно, що таке рішення погіршить і без того складну економічну ситуацію в країні, що люди стануть ще біднішими. Це така програма Петра Порошенка, щоб залякати країну і протриматись ще трохи на своїй посаді. Але це йому з рук не зійде. Ми вже збираємо інформацію щодо порушення прав наших громадян на територіях, де було введено воєнний стан. І якщо ми їх зафіксуємо, то будемо вже юридично оскаржувати це рішення», – заявив Юрій Бойко.

Він наголосив, що не дивлячись на введення воєнного стану, ніхто реальним визволенням наших моряків фактично цілий тиждень не займався. «Поки наші моряки сиділи за ґратами, президент із прем’єром піарились, пускаючи трамвай до Борисполя. Ми вважаємо, що треба терміново залучити посередників з європейських країн та вийти на прямі переговори, щоб наші хлопці опинилися на волі. Що стосується деескалації конфлікту в Азовському морі, то ми не бачимо іншого виходу, як прямі переговори України і РФ на майданчику ЄС і за посередництвом міжнародних структур. Тобто це має відбутися так, як було, скажімо, під час Брекзиту, коли між Великобританією та ЄС також була неврегульованою проблема кордонів. Але вони змогли домовитися і зробити все цивілізовано. І ми зможемо, необхідно тільки бажання влади», – сказав народний депутат.

Відповідаючи на питання журналістів щодо пріоритетів роботи Верховної Ради на цьому тижні, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зазначив, що першочерговим питанням у роботі парламенту має бути перегляд бюджету-2019. «Цей так званий бюджет є насправді не бюджетом, а дорожньою картою в бідність для левової частки населення України. Тому ми вважаємо, що переглянути бюджет і тарифи – ось те, що має зробити парламент в першу чергу. Сьогоднішні платіжки не можуть оплачувати люди по всій країні, адже це просто неможливо – настільки там захмарні цифри. Блокується програма виділення субсидій – їх дають навіть менше, ніж минулого року, а ціни на газ при цьому підняти влада не забула. Вже маємо 40 млрд грн заборгованості за послуги ЖКГ по всій країні. Народ фактично заганяють в тарифне рабство», – підкреслив опозиціонер.

Народний депутат наголосив, що провладні сили у своїй роботі в Верховній Раді керуються кардинально протилежними міркуваннями. «Вони продукують пусті політичні заяви, займаються перейменуванням міст, областей та роблять інші спроби відволікти людей від реальних проблем. На жаль, від цього парламенту якихось речей, які дійсно потрібні людям, очікувати не слід. Не кращим чином поводить себе і уряд. Влада «переплутала» пріоритети, і замість впровадження необхідних країні реформ вона їздить по світу і збирає кредити, намагається то там, то тут щось позичити, а відповідати за все це доведеться майбутнім поколінням українців, які стали заручниками такої провальної та згубної політики нинішнього режиму», – резюмував Юрій Бойко.

Останні записи