Про це народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив під час спілкування з журналістами.

Коментуючи останній пленарний тиждень IX сесії, він зазначив, що найвищий законодавчий орган країни займався політичними речами, а не законопроектами, які дозволяють поліпшити життя людей. «Парламент займався політичними речами, церковним питанням. Все це робилося з порушенням Регламенту. А от законопроектів, які дозволяють підтримати громадян України, знизити тарифи, забезпечити зростання економіки, прийнято не було. Галас та політичні декларації – стали його візитною карткою. А останнім часом він взагалі використовується чинним президентом для підтримки його передвиборної програми», – сказав опозиційний політик.

Пріоритетом ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ є вирішення соціальних питань людей. «Ми вимагатимемо прийняття законопроекту №9403, який встановлює граничну ціну на газ – 4800 гривень за тисячу кубометрів. Ми будемо вимагати звіту уряду, тому що Кабмін вже більше двох років працює без звіту про виконання своєї програми. Але в цьому сенсі я є песимістом. Я вважаю, що парламент продовжить займатися політичними речами – будуть розглядати питання мови, віри тощо, але не тим, чого вимагають і що потрібно людям. Чим швидше буде змінено цю владу, тим швидше почнуться зміни в країні», – підкреслив він.

Відповідаючи на питання журналістів, які пріоритети у Юрія Бойка, як політика, який подав документи до ЦВК на реєстрацію кандидатом у президенти України, він зазначив, що головних три – це мир, розвиток економіки та соціальна підтримка людей.

«У мене абсолютно чітка програма. Вона відповідає інтересам українців. Перше – це завершення війни на сході країни. Для цього наша команда готова провести прямі переговори з невизнаними республіками, РФ, з усіма, від кого залежить припинення воєнного конфлікту. Це єдиний шлях для досягнення миру, повернення територій і людей. Друге – це відновлення реального сектора економіки. Потрібно припинити бігати за кредитами, а зайнятись власною економікою, розвитком промислового виробництва. Це запорука того, що країна буде розвиватись. Третє – це соціальна підтримка громадян, зниження космічних тарифів, припинення знущання над людьми угодою з МВФ. Люди, які потребують допомоги, чекають, що держава буде про них піклуватись», – зазначив Юрій Бойко.

«В останні дні у мене проходять зустрічі з ветеранськими організаціями. Боляче дивитись в очі людям, які поклали своє життя, втратили здоров’я, відбудували країну, тяжко пропрацювали все життя, а сьогодні не можуть прогодувати себе, доведені до жалюгідного існування. Це буде змінено», – підкреслив Юрій Бойко.

Нагадаємо, у четвер, 17 грудня, Юрій Бойко подав документи до ЦВК для реєстрації кандидатом у президенти України. Підтримку опозиційному політику вже висловили громадські організації чорнобильців, ветеранів та жіночі організації.

Згідно з останніми соцопитуваннями, Юрій Бойко входить до трійки лідерів президентського рейтингу. Так, в опитуванні, проведеному Інститутом аналізу та прогнозування, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко отримав 11,6% підтримки і посідає третє місце, відстаючи від Володимира Зеленського, який йде другим, на 1,3%. Соціологічне опитування проводилось з 26 грудня 2018 року по 4 січня 2019 року. Опитано 2016 респондентів, похибка вибірки становить 2,2%.

Останні записи