Про це під час “Великого інтерв’ю” на телеканалі “112 Україна” заявив народний депутат України, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ — ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

«Це вимога всіх людей. Є 225 округів, ось і треба мати стільки депутатів. На моїй пам’яті в останній місяць люди чотири чи п’ять разів ставили питання в аудиторіях: давайте скорочувати, бо нащо їх годувати? І це правильно», — сказав парламентар.

Зі слів опозиційного політика, рішення про зміни в Конституцію необхідно приймати на загальнонаціональному референдумі, а не у парламенті з рівнем довіри 4%.

«В умовах, коли парламент втратив довіру, зрозуміло, що будь-які рішення повинні виноситися на обговорення людей, враховувати думку народу … коли Верховна Рада ухвалює рішення йти в НАТО, ЄС чи ще кудись, то не може парламент, якому сьогодні довіряє 4% населення, ухвалювати зовнішньополітичні рішення, від яких залежить майбутнє країни. Такі рішення необхідно проводити тільки через референдум», — зазначив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Останні записи