Про це засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив під час відвідування Запорізької обласної клінічної лікарні у четвер, 20 червня.

Питань до політика безліч: і про подальший розвиток сфери охорони здоров’я, про низьке фінансування, як вирішувати проблему з відтоком кадрів.

«Лікарі бачать, наскільки сьогодні важко і пацієнтам, і їм виконувати свої службові обов’язки в умовах недофінансування та відсутності адекватної політики МОЗ. Медичних працівників дуже образили, коли обіцяли підняти зарплату, поліпшити матеріальне забезпечення, а в реальності ситуація стала тільки гірше. Некомплект лікарів по країні становить 30%, тому що багато хто виїхав за кордон, адже там вищі зарплати і кращі умови. Та все ж залишилися люди, віддані своїй професії, і це дає впевненість, що все буде добре. Треба їм просто допомогти», – сказав Юрій Бойко.

Політик зазначив, що фінансування медичної галузі має становити мінімум 5% ВВП, за такі показники в бюджеті буде голосувати ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, перемігши на парламентських виборах.

«Потрібно збільшувати фінансування, що ми і зробимо після перемоги на парламентських виборах. Ми ніколи не підтримаємо бюджет з видатками на медицину в обсязі всього 3% ВВП. Цей показник буде мінімум 5%. А зарплата лікаря дорівнюватиме зарплаті в промисловості – 12 тис. грн, а не 7 тис., як сьогодні», – підкреслив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Останні записи