Засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко і народний депутат Микола Скорик під час візиту до Одеси у середу, 23 січня, вшанували пам’ять загиблих в трагедії 2 травня 2014 року і поклали квіти до Будинку профспілок. Опозиційні політики також поспілкувалися з родичами загиблих.

Юрій Бойко констатував, що нинішня влада затягує і блокує процес розслідування, в ході якого губляться важливі речові докази. Але після виборів нова влада проведе ретельне розслідування і винні таки постануть перед судом.

Політики також відвідали великий продовольчий ринок «Привоз», який вважається пам’яткою Одеси, де поспілкувалися з підприємцями.

Відвідувачі ринку були приємно здивовані відкритістю кандидата в президенти України Юрія Бойка, який щиро спілкувався з продавцями і купував продукти.

«Сьогодні відбулася важлива зустріч для одеситів з кандидатом в президенти Юрієм Бойком. Представники малого і середнього бізнесу змогли отримати для себе відповіді на питання, які багато років не цікавлять владу – це і пенсійна реформа, і безробіття, і справедливе оподаткування малого бізнесу, тарифи. Ми побачили колосальну підтримку з боку громадян, які чекають на президентські вибори, щоб поставити остаточну крапку в затяжній кризі», – заявив опозиційний політик Микола Скорик.

Після візиту до Одеси Юрій Бойко зазначив, що одеситів, як і усіх громадян України, найбільше турбують конфлікт на сході України, церковне питання і тарифи.

Останні записи