Засновники ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко і Вадим Рабінович на спільному брифінгу у вівторок, 22 січня, оголосили дату Всеукраїнського надзвичайного з”їзду ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ і закликали всі здорові опозиційні сили до консолідації заради перемоги над діючим режимом.

Вадим Рабінович повідомив, що 29 січня відбудеться Всеукраїнський надзвичайний з’їзд партії. «Ми визначилися з датою надзвичайного з’їзду ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, де ми підтвердимо висунення Юрія Бойка кандидатом в президенти. А надзвичайний він тому, що на ньому ми повинні виробити методи боротьби з політичною і економічною катастрофою, що охопила країну», – заявив народний депутат.

«Приєднуйтесь до тих, хто може перемогти цю владу. Це дуже важливо. А потім розберемося, хто кому Рабінович», – сказав опозиційний політик.

Юрій Бойко подякував Вадиму Рабіновичу і ОПОЗИЦІЙНІЙ ПЛАТФОРМІ – ЗА ЖИТТЯ за підтримку його кандидатури на президентських виборах. «Це тільки початок об’єднавчого процесу, який набирає хід. До нас приєднується все більше організацій, все більше людей розуміють, що за нами сила, і тільки разом ми можемо змусити піти цей режим, який довів країну до катастрофи. Разом ми переможемо. Ми на це націлені. Ми в це віримо. Перемога буде за нами!» – підкреслив Юрій Бойко.

Останні записи