Про це заявив народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко в кулуарах Верховної Ради у вівторок, 4 грудня, коментуючи ініціативу президента Петра Порошенка щодо припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та Російською Федерацією.

За словами Юрія Бойка, ухвалення президентського законопроекту щодо припинення дружби з РФ не матиме жодного практичного сенсу, адже відповідний договір уже є розірваним.

«Договір про дружбу з Росією діяв з 1 квітня 1999 року. Він подовжується автоматично на 10 років, якщо жодна зі сторін не висловиться проти. Якщо одна зі сторін направить листа про припинення своєї участі, то відповідно до статті 40 договір припиняє свою дію», – зауважив опозиційний політик.

Юрій Бойко нагадав, що 21 вересня 2018 року Міністерство закордонних справ України направило до Росії листа про те, що Україна відмовляється подовжувати дію договору.

«Таким чином договір не було подовжено. Це ж очевидно. Тож внесення президентом якогось закону про зупинення цього договору – це суто елемент передвиборчої кампанії. Таким чином він намагається підняти свій рейтинг на військовій та радикальній риториці. Порошенко вчергове хоче втягнути парламент у власну передвиборчу кампанію», – підкреслив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Останні записи