Заява генерального прокурора про відкриття кримінального провадження за фактом переговорів делегації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ з керівництвом «Газпрому» в Москві – це політична істерика і намагання залякати опозиційного виборця. Про це 27 березня у коментарі журналістам заявив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

Опозиційний політик підкреслив, що вважає переговори правильним кроком, адже мільйони українських громадян чекають не тільки зниження ціни на газ, але і відновлення економічного співробітництва з Російською Федерацією.

«Тому що це робочі місця, можливість наповнення бюджету і зниження тих космічних цін на газ, які встановив для населення нинішній режим і за яких люди змушені відмовлятися від благ цивілізації. Наша поїздка – це бажання наших виборців і вимога мільйонів людей», – сказав Юрій Бойко.

Що стосується звинувачень в порушенні перетину кордону, то якби вони були, прикордонники не випустили б борт з території України, звернув увагу опозиційний політик.

«Ніяких підстав для обмеження нашої свободи пересування немає. І коментарі представників нинішнього режиму я розцінюю як чергове прагнення залякати нашого виборця. Інших версій у мене немає. Запізніла реакція представників влади пов’язана з тим, що, дізнавшись про початок переговорів, все більше людей підтримують нас. Влада це бачить і намагається залякати народ.

Це чисто політична істерика, нічого більше. Вони 5 років залякували людей, знищували здравомислячих. 5 млн людей виїхали, причому 2,5 млн з них – в Росію. І що – вони всі злочинці? Чи злочинний все-таки нинішній режим і його поплічники, які довели людей до того, що вони кидають сім’ї і шукають роботу в інших країнах?»- зазначив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Він упевнений в тому, що критики переговорів в Москві ставлять собі за мету продовження конфлікту на Сході.

«Мир в Україні багато в чому залежить від впливу РФ на невизнані республіки Донбасу. Тому нам доведеться з ними розмовляти, після зміни влади формувати офіційну делегацію з офіційними директивами, затвердженими указом президента, і проводити переговори з протиборчою стороною, тому що всі люди в країні хочуть миру. Нам доведеться це робити», – наголосив Юрій Бойко.

Опозиційний політик підкреслив, що на зустрічі з керівництвом «Газпрому» він обговорював зниження ціни на газ, що, в свою чергу, дозволить знизити тарифи і забезпечити стабільну роботу промисловості.

Останні записи