18 грудня Конституційний Суд визнав неконституційним рішення про скасування пільг ветеранам Великої Вітчизняної війни, прийняте Верховною Радою законом №76-VIII в 2014 році. «Таке рішення КСУ – результат злагодженої роботи депутатів-опозиціонерів і ветеранських організацій», – зазначив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

«Відновлення пільг і компенсацій для ветеранів і учасників Великої Вітчизняної війни, людей, які мають особливі заслуги перед Вітчизною – це ще одна перемога опозиції в боротьбі проти бездумних і антисоціальних дій влади. Закон, проголосований парламентською більшістю в грудні 2014 року, фактично розділив ветеранів на дві групи: «хороших» ветеранів АТО, у яких ніяких преференцій ніхто не відбирав, і «поганих» ветеранів Великої Вітчизняної, чий подвиг влада посилено намагається забути», – сказав народний депутат.

Всіх, хто переміг нацизм, хто відбудував Україну, позбавили навіть того мінімуму пільг, який у них був, зокрема права на безкоштовний проїзд в міському транспорті і на санаторно-курортне лікування. «Зрозуміло, ми не могли миритися з таким кричущим нехтуванням правами людей, закріплених в законах. Наша колега, народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська ініціювала подання до Конституційного Суду. І ось, через три роки, законні вимоги були задоволені, і справедливість по відношенню до цих людей восторжествувала», – підкреслив Юрій Бойко.

Опозиціонер зазначив, що таке рішення КСУ – це ще одна перемога команди опозиціонерів в боротьбі за захист прав громадян. «Ми захистили шахтарів і чорнобильців, зараз повернули пільги ветеранам. Ми будемо і далі продовжувати боротьбу за відновлення соціальної справедливості, за те, щоб усі українські громадяни могли нормально жити. Прийшовши до влади, ми скасуємо всі антисоціальні «реформи», повернемо людям право говорити і чути рідною мовою, не дозволимо переписувати історію на догоду тимчасовим правителям. А економіка країни нарешті почне працювати на благо людей, а не чиновників і політиканів», – резюмував засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Останні записи