На виборчих дільницях люди будуть робити вибір: або жити в мирній і успішній Україні, або в бідній і воюючій. Нам потрібно разом зупинити цей провладний бізнес, в основі якого – кров і страждання українців. Про це заявив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

«Вони приймають закони про мову, щоб зам’яти корупційні скандали. Вони весь час говорять про війну, щоб піти від відповіді перед людьми, чому з кожним роком все складніше і важче жити, чому такі низькі пенсії і зарплати, чому все складніше знайти роботу. Замість того щоб боротися з бідністю, вони борються з тими, хто говорить і мислить по-іншому. Вони створюють «сітки» і купують голоси виборців, показуючи тим самим, що їм не важливий вибір людей. Цей режим перейшов усі мислимі і немислимі межі. І якщо нам дійсно важливе наше майбутнє і майбутнє наших дітей, то потрібно прийти на виборчі дільниці і обов’язково проголосувати, щоб не залишити їм жодного шансу вкрасти ваш голос. Щоб не дати режиму ніяких можливостей для маніпуляцій і фальсифікацій», – сказав опозиційний політик.

Юрій Бойко підкреслив, що потрібно голосувати чесно, тоді ваш голос стане вирішальним для припинення війни і впевненого розвитку країни.

Нагадаємо, що за даними соцопитування Центру соціальних досліджень «Софія», більшість українців (23,2% респондентів) вказали Юрія Бойка як найбільш рейтингового кандидата з тих, хто здатен зупинити війну і забезпечити встановлення миру в Донбасі.

Останні записи