Все, що реформує ця влада, тільки погіршує життя людей. Про це заявив Юрій Бойко, коментуючи журналістам соціальний стан, в якому опинилися українці.

«Реформи, про які багато говорили і заради яких запрошували на високі пости іноземних пройдисвітів – виявилися фікцією. Вони познущалися з країни, зникли і ніхто не відповів за результати. Псевдореформи режиму – це шлях обману і брехні. Не можна назвати реформу успішною, якщо вона в рази погіршує життя громадян власної країни. В чиїх тоді інтересах вона проводиться? Вочевидь, що не в інтересах українців. Держава повинна працювати на благо людей, а не чиновників», – підкреслив Юрій Бойко.

Політик підкреслив, що нині ситуація у соціальній сфері, в медицині та освіті – катастрофічна.

«Як можна назвати освітньою реформою збільшення навчання в середній школі до 12 років? Від цього не покращиться якість освіти і не з’явиться більше знань через розтягнутість програми навчання на зайві роки. У медицині ми бачимо повний непрофесіоналізм МОЗ, який допустив епідемії кору та грипу. Все це супроводжується тотальним закриттям ФАП-ів у селах, відсутністю доступних ліків, проваленням програмами вакцинації. Ми скасуємо ці нелюдські реформи, спрямовані на знищення людей і країни», – підкреслив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Юрій Бойко додав, що для влади брехня стала однією зі складових її політики, як внутрішньої, так і зовнішньої.

«Цей режим обманює всіх – свій народ, інвесторів, міжнародних партнерів. Своїх громадян обманювали п’ять років, прикриваючись війною. Вони хочуть продовжувати це наступні п’ять років. Народ України їм цього не дозволить. Але всі повинні розуміти: якщо не буде миру – ці свавілля і грабіж триватимуть. У наших силах цього не допустити», – заявив Юрій Бойко.

Останні записи