Про це заявив народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, коментуючи результати соціологічного дослідження КМІС, згідно з яким політик є лідером серед кандидатів на пост прем’єр-міністра України.

«Я розумію, чим зумовлений сьогодні вибір громадян. Зараз більшість українських сімей живуть дуже бідно, не мають роботи, не можуть оплачувати комунальні рахунки. Багато хто побоюється, що в разі приходу до влади чергових популістів або «топ-менеджерів за наймом» ситуація тільки погіршиться. Люди роблять вибір на користь відповідальної влади, чекають в уряді команду досвідчених вітчизняних фахівців, яка зможе швидко і професійно виправити ситуацію», – сказав опозиційний політик.

Зі слів Юрія Бойка, в ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ є така команда і чітке бачення перших 100 днів роботи Кабінету міністрів.

«Перш за все у фокусі уваги — ситуація у паливно-енергетичному секторі та житлово-комунальному господарстві. Ми поставили перед собою завдання забезпечити зниження тарифів на газ для населення. Це зробити цілком реально. Кілька днів тому ми разом з Віктором Медведчуком (голова Політради партії, – ред.) у рамках економічного форуму в Санкт-Петербурзі провели зустріч з керівником «Газпрому» Олексієм Міллером. Це вже другі наші переговори. Дійти згоди про зниження ціни на газ для України і гарантувати продовження Угоди про транзит ще на 10 років – цілком можливо. І після нашої перемоги на парламентських виборах, ми це зробимо», – запевнив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Прямі поставки російського газу дозволять знизити його ціну більш ніж на 25% і вийти на тариф для вітчизняного споживача на рівні 3800 грн. за тисячу кубів.

«Гарантії транзиту газу по нашій території — це і платежі в бюджет, і робочі місця. А економічно обґрунтована ціна газу, а не як сьогодні, – це і конкурентна продукція вітчизняних заводів, і вартість хліба, цукру, та всіх товарів, якими щодня користуються люди», – зазначив Юрій Бойко.

Згідно з результатами опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) з 26 травня по 7 червня, більшість респондентів – майже 13% – хотіли б бачити засновника ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрія Бойка прем’єр-міністром України. На другому місці лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко – 11,3%, на третьому – лідер партії «Сила і Честь» Ігор Смешко, його кандидатуру готові підтримати 8,1% опитаних.

Крім того, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ є лідером електоральних симпатій серед політичних сил, займаючи друге місце. За неї готові віддати свої голоси майже 12% респондентів. На першому місці – «Слуга народу» – понад 48% опитаних.

Останні записи