Про це засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив журналістам, коментуючи ситуацію в країні у зв’язку з падінням рівня життя.

«Люди вже втомилися «жити по-новому» – вони хочуть жити по-людськи. Велика різниця: жити нормально чи виживати всупереч діям нинішнього режиму. Катастрофічна ситуація у соціальній сфері, тарифний геноцид, безперервні бойові дії, ненависть та розкол у суспільстві, які нагнітає влада, – все це заганяє країну в глухий кут і не відображає інтереси простих людей», – заявив Юрій Бойко.

Він зазначив, що люди не бачать перспектив при нинішній владі, — тому переважна більшість громадян у кожному соцопитуванні вказує, що країна рухається у неправильному напрямку.

«Зараз в Україні рекордно високий рівень соціального песимізму. Як би влада не прагнула показати з телеекранів свою успішність – вона живе у власному віртуальному світі. Тому що кожна людина бачить зовсім інше: нову платіжку, свою мізерну зарплату чи пенсію, ціни у магазинах та аптеках. Люди доведені до відчаю, але влада самоусунулася від цих проблем», – підкреслив опозиційний політик.

Юрій Бойко упевнений, що після перемоги на виборах зможе змінити нинішню ситуацію і повернути людям віру у майбутнє.

«Країну врятує не випрошування грошей по всьому світу і не затіяні під це псевдореформи з випадковими гастарбайтерамі-«реформаторами». Люди хочуть бачити успішне управління економікою, гідні соціальні стандарти життя, нові робочі місця. Нова влада буде професійною та компетентною. Я це обіцяю з усією відповідальністю. Ми повернемо людям надію і впевненість у завтрашньому дні», – заявив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Останні записи