Про це засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив під час зустрічі з людьми в місті Шостка.

Головні питання до опозиційного політика – як виживати в сьогоднішніх умовах тотального зростання цін і непідйомної комуналки.

«Наша команда має абсолютно чітку позицію. Ми провели два раунди переговорів з Російською Федерацією. Ми домовилися про зниження цін на газ, а це означає, що з’явиться можливість знизити комунальні тарифи. Я з упевненістю можу сказати, що для всіх категорій споживачів ціна буде не вище 3 800, а не 8 000 грн, як сьогодні», – розповів Юрій Бойко.

На зустріч з опозиційним депутатом прийшли й працівники заводу «Зірка». Вони звернулися до Юрія Бойка як до народного депутата допомогти з вирішенням заборгованості з виплати заробітної плати, яка на сьогодні становить 21 млн гривень.

«Для мене це болюча тема, тому що я сам, в минулому, директор військового заводу« Зоря » у Луганській області. Я розумію ваше запитання і обіцяю втрутитися та допомогти з вирішенням цієї серйозної проблеми. Це неприпустимі речі, коли підприємство оборонпрому, маючи замовлення, не виплачує заробітну плату своїм працівникам», – зазначив Юрій Бойко.

Засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТОФРМИ – ЗА ЖИТТЯ представив кандидата-мажоритарника від політичної сили Володимира Пилипейко, якому й доручив проконтролювати ситуацію з виплатами заробітних плат заводчанам.

Останні записи