Про це народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив під час робочої поїздки в Луганську область, в ході якої він відвідав КПВВ «Золоте».

На даний момент через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Золоте» здійснюється тільки пропуск громадян, які проживають у так званій «сірій зоні». Потрапити на непідкотрольну Києву територію Луганщини або ж виїхати звідти можна тільки через КПВВ «Станиця Луганська».

Зі слів Юрія Бойка, це створює безліч незручностей для громадян.

«Дана ситуація взагалі дика. Ось за минулий рік між неконтрольованою і контрольованою територіями пройшло три мільйони осіб. Пропускає громадян тільки КПВВ «Станиця Луганська». І коли людям треба провідати родичів або потрапити туди для вирішення важливих життєвих питань, то вони витрачають майже добу на дорогу», – сказав він.

«Швидше за все, це недопрацювання переговорних груп. Я впевнений, що можна домовитися про те, щоб було два переходи. Тим більше що тут вже є практично вся необхідна інфраструктура. І те, що не домовилися і прирікають людей на такі от походи – 400 км до Станиці Луганської – це, звичайно, неподобство. І це на всі 700 тисяч осіб, які живуть там, плюс 250 тисяч біженців», – підкреслив опозиційний політик.

«Тут готовий контрольний пункт, готовий перехід, і домовилися, щоб його відкрити. Зараз мені дали інформацію, що та сторона проти. Тому завдання – відкрити цей блокпост, щоб люди могли спокійно відвідувати своїх рідних і вирішувати питання, які залишилися на непідконтрольній території», – зазначив Юрій Бойко.

Парламентар наголосив, що головне – це закінчити війну і повернути території і людей. І тоді в контрольних пунктах не буде потреби.

«Всі люди ставлять питання – закінчити війну. Ми повернемо мир в Україну. Потрібно об’єднати території і взагалі ліквідувати блокпости», – підкреслив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Останні записи