Про це засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, народний депутат Юрій Бойко заявив в ефірі телеканалу «NewsOne» в п’ятницю, 24 травня.

Він підкреслив, що для відновлення миру на сході України повинна бути політична воля керівника країни завершити конфлікт, готовність до компромісу. «Якщо цього не буде, то будь-які переговори не будуть ефективними. Не буде досягнута кінцева мета – мир, якого чекають люди», – сказав Юрій Бойко.

Політик зазначив, що при цьому дуже важливо, щоб люди розуміли, що робить влада.

«Коли буде готовність і політична воля до проведення прямих переговорів з невизнаними республіками під гарантії РФ про завершення війни, про повернення територій і людей, коли буде готовність парламенту проголосувати за необхідні для цього закони, то паралельно з цим має бути чесний і відкритий діалог з суспільством щодо того, що робиться. Потрібно повідомляти, що напрацьовані такі-то пропозиції, такий-то сценарій, є така дорожня карта. Це може бути в різних формах – у формі референдуму, у формі відкритого діалогу з людьми. Але обов’язково має бути згода суспільства на той чи інший сценарій. Дуже важливо, щоб люди розуміли, що робить влада», – підкреслив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Що стосується нашої політичної сили, то у нас є чіткий план, як зупинити війну, повернути території і людей. «У ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ є чіткий, чесний і відкритий сценарій. І він сприймається нашими виборцями», – резюмував Юрій Бойко.

Останні записи