Про це заявив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко під час зустрічі з жителями Макарова Київської області.

«Не може бути ціна на газ власного видобутку прирівняна до імпортної. Ніякої логіки в цьому немає, крім бажання заробити на власному народі. Тому ми це змінимо, ми зробимо газ за єдиною ціною для всіх категорій», – заявив Юрій Бойко.

Парламентарій розповів, що зареєстрував законопроект №9403, де прораховано якою має бути гранична вартість газу для всіх категорій споживачів – і для людей, і для промисловості.

«Ми порахували скільки газу видобувається в країні – це 15 млрд кубів. Він має свою собівартість, – це інвестиції, зарплати людей, податки та ін. І є 15 млрд кубів газу, які Україна купує. Якщо змішати за паливним балансом 15 млрд кубів газу власного видобутку за собівартістю 2 тис. грн і 15 млрд кубів покупного газу, який сьогодні коштує під 300 доларів, то його максимальна ціна не повинна перевищувати 4800 гривень. Виходячи з неї будуть платити і підприємства, і люди, на підставі цього будуть нараховуватися субсидії. Ось такий підхід у нас буде в майбутньому. Тобто зрозумілий, справедливий і обґрунтований», – пояснив Юрій Бойко.

Як зазначив опозиційний політик, сьогодні люди виявилися заручниками провальної тарифної політики влади. Підвищивши тарифи до космічного рівня і посадивши всю країну на субсидії, які зараз урізаються, вони довели людей до злиднів і відчаю.

«У цьому році приблизно на 20% менше осіб отримають субсидії, ніж в 2018 році. Абсолютно незрозуміло, як з пенсії в 1,5-2 тисячі гривень заплатити за комуналку, додамо сюди опалення, електроенергію, вивіз сміття. А ще ліки, їжа, одяг. Люди змушені просто жити впроголодь, і це прийняло вже масових масштабів. Тому боротьба з бідністю, боротьба за цих людей, за їх соціальну підтримку – повинна стати ключовою, і ми вирішимо цю проблему. Люди повинні жити по-людськи, отримувати нормальні зарплати і пенсії, а держава проводити відповідальну соціально-економічну політику», – підкреслив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Останні записи