Про це написав на своїй сторінці у Facebook засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, народний депутат Юрій Бойко.

«Заяви міністра соцполітики Андрія Реви, який в інтерв’ю BBC World News назвав жителів непідконтрольної частини Донбасу «мерзотою», виходять за всі можливі й неможливі рамки. Це не перша подібна заява держчиновника. Цинічне та байдуже ставлення до жителів Донбасу – це саме та політика, яку цілеспрямовано проводить нинішній режим, – розпалюючи ненависть в українському суспільстві», – написав опозиційний політик.

Замість кроків, спрямованих на досягнення миру, підтримки людей, які живуть по обидва боки лінії розмежування, єдності України, – і парламент, й уряд роблять все, щоб ще більше розколоти українських громадян.

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вже у найближчі дні зареєструє у Верховній Раді постанову про недовіру цьому Кабміну. Ми будемо домагатися порушення кримінальної справи проти міністра соцполітики Андрія Реви за публічну образу українських громадян і розпалювання міжнаціональної ворожнечі (ст.161 Кримінального кодексу – ред.). Ці антинародні Кабмін і парламент повинні якомога швидше опинитися на смітнику історії», – підкреслив Юрій Бойко.

Опозиційний політик висловив упевненість, що на парламентських виборах український народ дасть справедливу оцінку всім цим «представникам партії війни та ура-патріотам». І нова Верховна Рада об’єднає тих, хто буде працювати на єдність країни, на мир, на консолідацію суспільства заради сильної і квітучої України.

«Що довше при владі в країні залишатимуться радикальні націоналісти і ксенофоби, то складніше буде подолати конфлікт і об’єднати країну. У ці останні місяці вони намагатимуться максимально роздмухати пожежу протистояння. Плодити антиконституційні закони, урізати права, ображати наших громадян. Програвши вибори, вони хочуть у будь-який спосіб домогтися реваншу, навіть якщо ціною буде гідність і життя людей, майбутнє України. Не можна дозволити цьому режиму остаточно зруйнувати країну і розколоти суспільство. Нам терміново потрібне перезавантаження всієї влади – і парламенту, й уряду», – підкреслив Юрій Бойко.

Останні записи