Проблеми, з якими сьогодні стикається українська молодь – незадовільна якість освіти, складнощі з працевлаштуванням, нестача робочих місць, відсутність спортивної інфраструктури, неефективна молодіжна політика, погані умови для розвитку підприємництва. Ці та інші питання засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко обговорив на зустрічі з представниками Молодіжної платформи «Leader UP» , яка у суботу, 16 березня, відбулася у Києві.

На зустрічі також були присутні народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко, міністр закордонних справ України у 2010-2012 рр. Костянтин Грищенко і керівник опозиціонерів Київщини Олександр Качний.

Юрій Бойко зазначив, що молодь проявляє все більшу активність у суспільному житті. «Я вважаю, що якщо наша молодь буде так само активно рухати вперед соціальні процеси в країні, то Україна буде розвиватись. Я вдячний хлопцям і дівчатам за те, що вони запросили мене, задавали такі важливі і серйозні питання. Я отримав велике задоволення і одночасно впевненість у тому, що у нас в країні все буде добре, адже у нас є така, як то кажуть, просунута молодь», – сказав він.

Опозиційний політик підкреслив, що дуже важливо, аби молоді люди мали можливість реалізувати себе саме в Україні, щоб їхнє майбутнє було передбачуваним. «Наша молодь хоче бачити країну передбачуваною, такою, в якій є перспектива для самореалізації. Всі хочуть спокійного, стабільного і прогнозованого життя. Наше завдання – зробити так, щоб в країні був мир, тому що без миру не буде розвитку, і всі речі, які ми плануємо, залишаться на папері. Ми повинні створити умови для того, щоб молоді люді, які хочуть рухатись вперед, мали таку можливість. Пункти підписаного Меморандуму містять конкретні речі, які необхідно зробити для того, щоб дати дорогу молоді, щоб молоді люди мали можливість проявляти себе як керівники, як лідери. І я вважаю, що за цим майбутнє», – наголосив Юрій Бойко.

Народний депутат також зазначив, для того, аби молоді люди не виїжджали з країни, потрібно створити умови для їх працевлаштування. «Має бути державна програма з працевлаштування молодих спеціалістів. Необхідно проаналізувати, які професії будуть актуальними у наступні 5-10 років, і вибудовувати роботу вишів з урахуванням цих потреб. І тоді молоді люди будуть розуміти, що коли вони закінчать навчання, то матимуть робоче місце. Так роблять усі успішні країни», – резюмував засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

За підсумками зустрічі було підписано Меморандум про співробітництво.

Останні записи