Про це заявив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко в ефірі телеканала “112 Україна”.

“Протягом п’яти років нинішня влада грабувала народ, а перед виборами вирішила кинути подачку у вигляді монетизації субсидій. Вони вирішили, що це зможе гарантувати їм лояльність виборців. Але результат першого туру дуже чітко показав, що люди думають про цю владу”, – сказав Юрій Бойко.

Народний депутат зазначив, що грошей на субсидії в бюджеті і так не вистачає, а на їх монетизацію тим більше.

“Коли були підняті тарифи, то стало очевидним, що в бюджеті на субсидії необхідно передбачити ще близько 100 млрд грн і таких грошей просто немає. Тоді був озвучений абсолютно популістський варіант про монетизацію. На проведення якої виділили коштів на 40% менше, ніж потрібно. І тепер виникла ситуація, коли люди, отримавши гроші, почали їх витрачати на свій розсуд, а не на оплату ЖК-послуг. І неплатежі продовжують наростати, як сніжний ком”, – зазначив Юрій Бойко.

Як підкреслив опозиційний політик, питання зі зниженням тарифів можна вирішити.

“У парламенті давно лежить мій законопроект №9403, який передбачає встановлення граничної ціни на газ для всіх категорій споживачів. Більш того, під час моєї недавньої поїздки до Москви нам вдалося домовитися про можливість зниження ціни на російський газ на 25% і продовження контракту з транзиту газу через територію України. Всі питання і поліпшення соціального життя людей і вирішення економічних проблем можна вирішити, але для цього потрібна політична воля і зміна нинішньої влади. І як показав перший тур виборів, люди це дуже чітко продемонстрували своїм голосуванням, – сказав Юрій Бойко.

Політик подякував усім, хто підтримав його 31 березня і висловив впевненість у перемозі опозиційних сил на парламентських виборах.
Нагадаємо, в першому турі президентських виборів Володимир Зеленський набрав 30,24% голосів, за Петра Порошенка проголосували 15,95%. За лідера ВО “Батьківщина” Юлію Тимошенко -13,4% виборців, Юрій Бойко в п’ятірці лідерів з результатом – 11,6%.

Останні записи