На цьому наголосив народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко після молитви в Києво-Печерській лаврі в суботу, 15 грудня.

«Ми прийшли помолитися до Києво-Печерської лаври як прості миряни, прості віруючи. За Конституцією церква відокремлена від держави, і політики не повинні втручатись в її справи. І ми про це пам’ятаємо, на відміну від нинішнього президента, який намагається створити одну нібито правильну церкву і загнати туди всіх. Ми це вважаємо грубим порушенням Конституції і цинічним використанням теми церкви в його передвиборчій програмі. Ми категорично проти цього. Ми повинні бути причетними до церкви тільки як прості віруючи, а не втручатися в її справи. Те,що сьогодні намагаються зробити – це дуже погано для країни. І це просто ганьба для нинішньої влади, яка своїм втручанням провокує релігійний конфлікт», – заявив Юрій Бойко.

Він наголосив, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ буде захищати священнослужителів канонічної Української православної церкви, які сьогодні перебувають під величезним тиском влади. «Я вважаю, те, що сьогодні намагаються зробити з керівниками Української православної церкви, представивши їх у вигляді таких собі провокаторів, – це абсолютно хибна, ганебна позиція нинішнього режиму, і цьому немає виправдання. Чинна влада сама провокує конфлікти, намагається створити атмосферу ненависті в країні, не припиняє війну, піднімає тарифи, тобто робить все, аби людей приректи в бідність, а потім починає шукати когось, на кого можна покласти цю провину. І за те, що робить влада, їй обов’язково воздасться», – сказав Юрій Бойко.

«На українське канонічне православ’я йде наступ. І, на жаль, агресія режиму навряд чи зупиниться. Але ми не залишимо священнослужителів і мирян сам на сам, і будемо захищати Українську православну церкву від нападок», – підкреслив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

Останні записи