Про це народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив журналістам у кулуарах Верховної Ради у четвер, 11 квітня.

«10 квітня з формальних підстав відмовили у реєстрації проекту Постанови авторства нашої політичної сили щодо саморозпуску парламенту. Зараз ми вивчаємо ситуацію з юридичної точки зору і будемо звертатись до суду. Ми змусимо Секретаріат Верховної Ради зареєструвати даний проект Постанови», – підкреслив народний депутат.

Юрій Бойко зазначив, що нинішній склад парламенту повністю втратив довіру. «Люди не довіряють Верховній Раді. Цей парламент повністю вичерпав себе, і чим раніше він буде розпущений, чим раніше відбудуться парламентські вибори, тим краще буде для країни. Це не тільки наша позиція, а й всього народу України. Рівень довіри до сьогоднішнього парламенту, до залишків правлячої коаліції – 4%. За таких умов Верховна Рада має ухвалити рішення про саморозпуск», – сказав опозиційний політик.

Парламентарій також зазначив, що до остаточного краху залишків правлячої коаліції залишилися лічені дні. «Коаліція була сформована в основному з кон’юнктурних міркувань, тому після виборів президента, депутати порозбігаються з неї», – підкреслив Юрій Бойко.

Останні записи