Про це засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив у коментарі журналістам.

Він підкреслив, що добитися миру в Донбасі, забезпечити розвиток економіки і підвищення соцстандартів зможуть тільки професійні та відповідальні парламент і уряд. Однак на сьогоднішній день ми не побачили від нового президента жодної пропозиції з приводу кадрових призначень, не побачили його команди. «Дуже важливо зрозуміти, хто буде реалізовувати проголошені Володимиром Зеленським пріоритети. Ми впевнені, що ні кадри «з лави запасних» минулого режиму, ні запрошені гості з-за кордону з нинішніми викликами не впораються», – сказав Юрій Бойко.

«Потрібно припинити експерименти над економікою України і знущання над громадянами, які минулий режим називав «реформами». Є небезпека, що нові команди псевдоліберальних реформаторів продовжать курс на знищення медицини, освіти, науки, знову візьмуться за пенсії громадян. Почнуть експериментувати з податками і деклараціями, вивертаючи кишені українських трудящих», – зазначив опозиційний політик.

Юрій Бойко підкреслив, що команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ готова взяти на себе відповідальність за подолання викликів, що стоять перед країною.

«На жаль, ми не почули від нової влади пріоритетів і шляхів економічного розвитку та соціальної політики. Ситуація, в якій перебуває українська економіка, проблеми зовнішніх боргів, криза в ЖКГ, енергетичному секторі вимагає відповідального професійного підходу. Ми готові до того, щоб запропонувати українському суспільству шлях виходу з війни, злиднів і приниження. У нас є чіткий план відродження української економіки та стимулюючий пакет заходів для промисловості. Готовий пакет законопроектів, спрямованих на поліпшення умов життя українських громадян. Це стосується зниження тарифів, підвищення зарплат і пенсій, повернення пільг і т.д.», – сказав він.

Ключове, за його словами, – добитися припинення війни на сході. Саме тому потрібен «парламент миру», щоб не допустити націоналістичного реваншу. «Потрібна тверда більшість політичних сил, які налаштовані на мир і політичне врегулювання конфлікту. Країна більше не повинна опинятися в заручниках у націонал-популістів», – наголосив народний депутат.

«Дуже шкода, що ми не почули твердої позиції нової влади щодо дискримінаційного нового закону про мову, політики переписування історії, приниження гідності національних громад і російськомовних українських громадян. Ліквідація цієї дискримінації – найважливіша умова об’єднання українського суспільства і повернення довіри жителів Донбасу і всієї України, про яку так багато говорив Володимир Зеленський», – сказав Юрій Бойко.

«У нас є чітка програма дій, ми знаємо, що потрібно зробити, щоб Україна була сильною і процвітаючою, а її громадяни жили в мирі і достатку. Головне – у нас є команда, здатна все це реалізувати. Ми йдемо на вибори, щоб добитися миру, забезпечити українцям гідне життя і впевненість у завтрашньому дні. І ми обов’язково переможемо!» – резюмував засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Останні записи