Про це народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив журналістам у кулуарах Верховної Ради у вівторок, 9 квітня.

«Наша вимога: одразу після завершення виборів президента – саморозпуск парламенту і нова Верховна Рада, яка дійсно відповідатиме інтересам людей. Парламент повинен працювати для людей, а не виконувати накази президента і брати участь у його передвиборчій кампанії. Тому сьогодні ми ініціювали Постанову ВР та вимагаємо негайного саморозпуску парламенту», – наголосив Юрій Бойко.

Він зазначив, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ подала низку соціальних законопроектів, проте нинішній склад парламенту навіть не збирається їх розглядати, як, власне, і всі інші законодавчі ініціативи, які дійсно потрібні людям. Саме тому Верховна Рада має бути розпущена.

«У нас зареєстровано 10 законопроектів щодо соціальної підтримки громадян. Починаючи від списання заборгованості населення за комунальні послуги, зниження ціни на газ, повернення пільг чорнобильцям і завершуючи підтримкою переселенців та дітей, які постраждали у зоні АТО. Але я впевнений, що всі ці законопроекти нинішній склад Ради розглядати не буде. Кожен місяць існування цього парламенту – це додаткові проблеми для людей, погіршення умов життя в країні і взагалі – ганьба для країни», – сказав опозиційний політик.

Але, як підкреслив Юрій Бойко, перед розпуском Верховної Ради потрібно заслухати уряд, який 14 квітня «святкуватиме» третю річницю своєї роботи.

«Жодного разу цей уряд не звітував у парламенті, яким чином він збирався і збирається подолати економічну кризу і чому так сталося, що внаслідок економічної політики Кабміну люди стали просто жебраками», – резюмував засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Останні записи