Про це 21 червня на Форумі Миру, який відбувся у Краматорську, заявив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко. На форум приїхали делегації з усіх міст Донецької області і лідери Донбасу – керівники промислових підприємств, депутати різних рівнів, представники бізнесу, громадськості, соціальної, освітньої та медичної сфери.

«Найбільше люди хочуть миру! І це особливо гостро відчувається тут, на Донбасі, в десятках кілометрів від лінії розмежування. І чим ближче до фронту, тим сильніше люди вимагають миру, тому що вони на собі відчули жахи війни, яка пройшла напряму через їхнє життя, їхні долі і долі їхніх близьких. Тому припинення війни, повернення людей і територій, відновлення миру – перша вимога жителів Донбасу», – такими словами розпочав свій виступ Юрій Бойко.

Він підкреслив, що завдання команди ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ – зробити все, щоб прийшовши в парламент не говорити про мир, а добитися миру, повернути людям впевненість у завтрашньому дні, повернути стабільність в їхнє життя.

«Парламент, який вороже налаштований до більшості населення України, буде переобрано. І наше завдання зробити все, щоб до нової Верховної Ради прийшли чесні порядні люди, які розуміють, що для миру в Україні потрібні конкретні дії, а не балачки», – підкреслив Юрій Бойко.

Він зазначив, що у ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ є План-концепція врегулювання ситуації на південному сході країни, який вже втілюється в життя. Цей мирний план підтриманий і в Донецьку, і в Луганську, і в Москві – не прийняли рішення тільки представники української влади.

«Ми прекрасно розуміємо – без прямих переговорів з представниками РФ і керівництвом невизнаних республік відновлення миру неможливе. І ми готові почати переговорний процес. Ми не боїмося за свої рейтинги.

Наша позиція також абсолютно зрозуміла з економічних питань, які хвилюють більшу частину населення. Ми йдемо в парламент, щоб знизити тарифи. Ми вже провели два раунди переговорів про зниження тарифів на 25%, виїжджаючи з Віктором Медведчуком в Москву і Санкт-Петербург. Зрештою, потрібно припинити тероризувати наших людей цими драконівськими цифрами в платіжках.

Ми йдемо, щоб підтримати наших людей. Збільшити зарплати, пенсії, повернути пільги і соцвиплати тим, хто їх потребує. Не приймати бюджети, які приймалися останні 5 років, коли росли витрати на силовиків, при цьому економили на пенсіонерах та соціально незахищених громадянах.

Ми йдемо на вибори, щоб підтримати реальний сектор економіки, щоб запрацювали підприємства, і люди не виїжджали масово на заробітки, а отримували в Україні гідну зарплату за свою працю. Щоб ми з гордістю могли сказати, що відкрилися нові заводи, запущено виробництво нових літаків, відремонтовані дороги та Україна в ТОП-рейтингу країн за рівнем щастя. Ми об’єднуємося і йдемо на вибори великим мирним фронтом, щоб повернути Україні мир, а людям – країну, якої вони будуть пишатися!» – резюмував Юрій Бойко.

Лідери Донбасу підтримали мирні ініціативи ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ і Команду Миру, здатну вести переговори і домовлятися, повертати території і людей, відбудовувати зруйнований регіон.

Останні записи