Про це заявив народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко в ефірі телеканалу «Інтер», коментуючи на прохання ведучого ситуацію, що склалася в ОПОЗИЦІЙНОМУ БЛОЦІ.

«Мене завжди питали наші виборці у регіонах, що ми там, всі опозиційні сили, ділимо? Чому не можна просто об’єднатись і разом перемогти нинішню владу? Люди вимагали, щоб ми створили єдиний опозиційний фронт, який би на виборах переміг сьогоднішній режим, відсторонив його від влади, тому що саме він довів Україну і народ до жебрацтва. І ми прислухалися, розпочали процес об’єднання з усіма партіями, які розділяють наші позиції по примиренню і завершенню конфлікту на Сході, по відновленню економіки країни. Ми пішли на це, відкинувши всі політичні, особисті амбіції», – розповів Юрій Бойко.

Однак, він зазначив, що частина ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, яка орієнтована на бізнес і Порошенко, відмовилася від цього. «Але саме погане те, що вони пішли на відкритий конфлікт і намагаються захопити бренд «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» шляхом проведення нелегітимного з’їзду партії, та виключивши мене та мого колегу Сергія Льовочкіна з фракції в парламенті. Це погано, але нічого критичного я в цьому не вбачаю. Люди бачать, що ми об’єднуємося, що ми йдемо вперед. І свіжі соціологічні опитування показують, що ми були праві. Об’єднавшись, ми зробили впевнений крок до перемоги. А вони залишились там, з Порошенко і бізнесом. І люди це бачать, їх не ошукаєш», – підкреслив Юрій Бойко.

Нагадаємо, що результати двох останніх соціологічних досліджень, які провели Український інститут соціальних досліджень ім. Олександра Яременка і центром «Соціальний моніторинг» та КМІС свідчать, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ входить до трійку лідерів партійного рейтингу. В той же час, рейтинг ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ зрівнявся з рівнем статистичної похибки і не перевищує 2,1%.

Останні записи