8 березня засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко приїхав до родини Креминських, які проживають у смт Володарка Київської області, аби привітати багатодітну маму зі святом. Людмила та Ігор виховують 9 дітей.

«Це унікальна родина – 9-ро дітей. Всі працюють, вчаться, всі нормальні здорові члени нашого суспільства. Побільше б у нас в країні було таких родин. Тоді було б все добре, тоді б і країна процвітала, і люди були б щасливі», – сказав Юрій Бойко.

Разом з тим він зазначив, наскільки сьогодні важко українським жінкам.

«За останні п’ять років влада зробила все аби погіршити життя людей. Особливо це торкнулося жінок та літніх людей. Допомогу при народженні дитини зменшили на 60-90 відсотків. Соціальна допомога одиноким матерям не дотягує до прожиткового мінімуму. Пенсійний вік збільшився до 63-65 років, пенсії знецінилися більш ніж вдвічі, реальна зарплата знизилася на 20%. В деяких регіонах роботу взагалі знайти неможливо, або платять копійки. Жінки масово виїжджають з країни, а Україна втрачає демографічний потенціал і кваліфіковані кадри», — підкреслив народний депутат.

Юрій Бойко запевнив, що після перемоги на виборах ця ситуація докорінно зміниться.

«Гарантуємо підвищення виплат при народженні дитини: за першу дитину – 100 тисяч грн, за другу – 200 тисяч грн, за третю та наступних – 400 тисяч грн. Багатодітні сім’ї, матері-одиначки матимуть гарантовану державну підтримку. Ми впровадимо нову ефективну та прозору програму будівництва соціального житла для молоді та соціально незахищених верств населення. Головне, ми повернемо людям упевненість у завтрашньому дні», – підкреслив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Юрій Бойко привітав жінок з 8 Березня і запевнив, що не дозволить владі відібрати в українських жінок це чудове свято – весни та любові. «Ми не дозволимо відібрати свято у наших жінок. Вони гідні любові та поваги. Ми зробимо все від нас залежне, щоб життя жінки в Україні було благополучним і успішним. Адже саме від вас залежить здоров’я і щастя наших дітей, а значить мирне і щасливе майбутнє України!» – наголосив Юрій Бойко.

Останні записи