Громадяни України повинні самі обирати, які фільми дивитися, які книги читати і якими соцмережами користуватися. Про це заявив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, коментуючи журналістам інформацію про чергову заборону виданих у Росії книг, включаючи «Майстра і Маргариту» Михайла Булгакова.

«Моя мета – повернути українцям мир і повернути українцям свободу. Не може бути вільною і демократичною країна, де забороняють культові та улюблені народом фільми. Громадяни України повинні самі обирати, які фільми дивитися, які книги читати і якими соцмережами користуватися. Тому після виборів ми скасуємо всі заборони, введені за останні п’ять років на ТБ і в інтернеті, в кінотеатрах і на книжкових ринках. Вільний вибір – невід’ємне право вільної людини», – заявив Юрій Бойко.

Опозиційний політик нагадав, що книги спалювали ще в нацистській Німеччині, але їх все одно читали. В епоху ж інтернету подібні заборони не тільки порушують права людей, а й просто безглузді.

«Коли дивишся списки того, що заборонено, мимоволі починаєш сумніватися в адекватності людей, які їх склали. Скажіть, як загрожує національній безпеці “Майстер і Маргарита”, “Гостя з майбутнього» або «Однокласники»? Мені здається, що більше національній безпеці загрожують ті, хто складав ці заборонні списки», – підкреслив Юрій Бойко.

«Українське суспільство більш тверезе і розумне, ніж ті, хто їм сьогодні керує. Тому важливо зробити так, щоб у нормального суспільства була нормальна влада. І тоді ми забудемо про цю дичину у вигляді заборон і квот», – резюмував засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Останні записи